Historia klubu

17 09.2013
napisał Administrator
zaktualizowano 03.10.2013

Rok 2011

Luty Rozpoczął działalność Jeździecki Klub Sportowy (JKS) ROBIR Chwalęcice.
6-8 maja JKS ROBIR Chwalęcice uczestniczył w imprezie w niemieckim Forst.
26 czerwca JKS ROBIR Chwalęcice uczestniczył w zawodach jeździeckich w mieście Dębno.
10 lipca JKS ROBIR Chwalęcice uczestniczył w zawodach jeździeckich w osadzie Posadowo.
6 sierpnia JKS ROBIR Chwalęcice uczestniczył w zawodach jeździeckich w miejscowości Łobez.
27 sierpnia JKS ROBIR Chwalęcice uczestniczył w zawodach jeździeckich we wsi Drzecin.
3 września JKS ROBIR Chwalęcice uczestniczył w zawodach jeździeckich we wsi Pławin.
11 września JKS ROBIR Chwalęcice uczestniczył w zawodach jeździeckich we wsi Gościmiec. Klub reprezentowały trzy zawodniczki: Ada Rój, Paulina Gabert i Paulina Baranowska.
16-18 września JKS ROBIR Chwalęcice uczestniczył w Mistrzostwach Lubuskiego Związku Jeździeckiego w skokach przez przeszkody we wsi Drzonków. Klub reprezentowała zawodniczka Ada Rój.
24 września JKS ROBIR Chwalęcice uczestniczył w zawodach jeździeckich we wsi Nowe Polichno. Klub reprezentowało sześć zawodniczek: Ada Rój, Paulina Gabert, Paulina Baranowska, Ewa Bossy, Magda Lubawy i Agnieszka Pawlikowska.
1 paździenika JKS ROBIR Chwalęcice uczestniczył w zawodach jeździeckich w Poznaniu. Klub reprezentowały dwie zawodniczki: Ada Rój i Magda Lubawy.
15-17 grudnia JKS ROBIR Chwalęcice uczestniczył w jeździeckich zawodach regionalnych w skokach przez przeszkody we wsi Jaszkowo (ZR-B Jaszkowo). Klub reprezentowała zawodniczka Ada Rój.

Rok 2012

24-25 marca JKS ROBIR Chwalęcice uczestniczył w jeździeckich zawodach regionalnych w skokach przez przeszkody we wsi Drzonków (ZR-B Drzonków). Klub reprezentowała zawodniczka Ada Rój.
29 kwietnia JKS ROBIR Chwalęcice uczestniczył w jeździeckich zawodach regionalnych w skokach przez przeszkody w mieście Gorzów Wielkopolski (ZR-B Gorzów Wielkopolski).
5 maja JKS ROBIR Chwalęcice uczestniczył w jeździeckich zawodach towarzyskich w skokach przez przeszkody w mieście Lubniewice (ZT-B Lubniewice). Klub reprezentowały trzy zawodniczki: Ada Rój, Dominika Chmielenko i Kornelia Handrysiak.
19 maja JKS ROBIR Chwalęcice uczestniczył w jeździeckich zawodach regionalnych w skokach przez przeszkody w mieście Wałcz (ZR-B Wałcz). Klub reprezentowały dwie zawodniczki: Ada Rój i Dominika Chmielenko.
20 maja JKS ROBIR Chwalęcice uczestniczył w IV. Otwartym Pikniku Jeździeckim, zawodach towarzyskich w skokach przez przeszkody we wsi Warnice (ZT-B Warnice). Klub reprezentowała zawodniczka Ada Rój.
3 czerwca JKS ROBIR Chwalęcice uczestniczył w jeździeckich zawodach regionalnych w skokach przez przeszkody, w ramach X. Święta Konia w Pałacu Mierzęcin Wellness & Wine Resort, we wsi Mierzęcin (ZR-B Mierzęcin). Klub reprezentowała zawodniczka Ada Rój.
9-10 czerwca JKS ROBIR Chwalęcice uczestniczył w jeździeckich zawodach regionalnych w skokach przez przeszkody w mieście Barlinek (ZR-B Barlinek). Klub reprezentowała zawodniczka Ada Rój.
24 czerwca JKS ROBIR Chwalęcice uczestniczył w jeździeckich zawodach regionalnych w skokach przez przeszkody w mieście Dębno (ZR-B Dębno). Klub reprezentowały dwie zawodniczki: Ada Rój i Dominika Chmielenko.
8 lipca JKS ROBIR Chwalęcice uczestniczył w jeździeckich XII. Zawodach Regionalnych w Skokach przez Przeszkody na Hipodromie w osadzie Posadowo (ZR-B Posadowo). Klub reprezentowały dwie zawodniczki: Ada Rój i Dominika Chmielenko.
14 lipca JKS ROBIR Chwalęcice uczestniczył w jeździeckich zawodach regionalnych w skokach przez przeszkody w mieście Sieraków (ZR-B Sieraków). Klub reprezentowały dwie zawodniczki: Ada Rój i Dominika Chmielenko.
18 sierpnia JKS ROBIR Chwalęcice uczestniczył w jeździeckich zawodach towarzyskich w skokach przez przeszkody w Polichnie (ZT-B Polichno). Klub reprezentowało pięć zawodniczek: Ada Rój, Dominika Chmielenko, Paulina Gabert, Roksana Koreń i Ewa Bossy.
9 września JKS ROBIR Chwalęcice uczestniczył w jeździeckich zawodach regionalnych w skokach przez przeszkody we wsi Barzkowice (ZR-B Barzkowice). Klub reprezentowały dwie zawodniczki: Ada Rój i Dominika Chmielenko.
5-6 października JKS ROBIR Chwalęcice uczestniczył w Mistrzostwach Lubuskiego Związku Jeździeckiego. Klub reprezentowała zawodniczka Dominika Chmielenko.
3 listopada JKS ROBIR Chwalęcice uczestniczył w jeździeckich zawodach treningowych w skokach przez przeszkody w JKS Rafi w mieście Gorzów Wielkopolski. Klub reprezentowało pięciu zawodników: Aleks Jankowski, Roksana Koreń, Dominika Pintal, Paulina Gabert i Ewa Bossy.
14-16 grudnia JKS ROBIR Chwalęcice uczestniczył w jeździeckich Gwiazdkowych Halowych Zawodach Towarzyskich i Regionalnych w skokach przez przeszkody we wsi Jaszkowo. Klub reprezentowała zawodniczka Ada Rój.

Rok 2013

12 maja JKS ROBIR Chwalęcice uczestniczył w IV. Otwartych Mistrzostwach Gorzowa Wielkopolskiego w skokach przez przeszkody o Puchar Prezydenta Miasta. Klub reprezentowało ośmiu zawodników: Ada Rój, Dominika Chmielenko, Ewa Bossy, Aleks Jankowski, Anita Firlej, Joanna Kowalska, Paulina Kucharska i Anna Marek.
18-19 maja JKS ROBIR Chwalęcice uczestniczył w jeździeckich Zawodach Ogólnopolskich w Szczepankowie. Klub reprezentowała zawodniczka Ada Rój i luzaczka Dominika Chmielenko.
26 maja JKS ROBIR Chwalęcice uczestniczył w V. Otwartym Pikniku Jeździeckim, zawodach towarzyskich w skokach przez przeszkody we wsi Warnice (ZT-B Warnice). Klub reprezentowały trzy zawodniczki: Dominika Chmielenko, Ewa Bossy i Joanna Kowalska.
8-9 czerwca JKS ROBIR Chwalęcice uczestniczył w jeździeckich zawodachy regionalnych w skokach przez przeszkody w mieście Barlinek (ZR-B Barlinek). Klub reprezentowało pięciu zawodników: Ada Rój, Dominika Chmielenko, Ewa Bossy, Aleks Jankowski i Joanna Kowalska.
31 sierpnia JKS ROBIR Chwalęcice uczestniczył w jeździeckich zawodach towarzyskich w skokach przez przeszkody we wsi Chwalęcice (ZT-B Chwalęcice).